-->

Мінцифра і Facebook запускають освітній SMB Hub Ukraine для малих і середніх підприємств

 

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Facebook оголошують про запуск центру безкоштовного та інтерактивного онлайн-навчання для малих і середніх підприємств SMB Hub Ukraine. 

МінцифраНа сайті освітнього хабу будуть опубліковані тренінги про просування бізнес-проєктів в онлайні, створення креативного контенту та приклади ефективного використання цифрових інструментів українськими підприємствами, які допоможуть їм відновити роботу після карантину. 

Всі тренінги будуть доступні з 3 листопада 2020 року не тільки на сайті освітнього хабу, а й в національній онлайн-школі для підприємців на платформі Дія.Бізнес.

Адаптація до умов соціальної ізоляції часто означає для малого бізнесу зміну своєї бізнес-моделі та використання онлайну. Це може допомогти зберегти ліквідність і робочі місця.

Тому Мінцифра та Facebook вирішили запустити безкоштовну програму навчання для підприємців. Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що Мінцифра вже не вперше реалізовує безкоштовні освітні ініціативи для підприємців.

«В рамках національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес ми систематично займаємось підтримкою та допомогою підприємцям. Адже чудово розуміємо, що сьогодні малі та середні бізнеси зіткнулись із надзвичайними викликами та переживають найважчі часи за всі останні роки. Нова спільна ініціатива з найбільшою соцмережою в світі буде корисною та стане в нагоді українським підприємцям», — заявила Валерія Іонан.   

Онлайн-тренінги підготували експерти Facebook. Теми тренінгів охоплюють ефективне представлення компанії в онлайні, побудову бренду в соціальних мережах, формування відносин із клієнтами, створення цікавого та привабливого контенту за допомогою безкоштовних мобільних додатків.

Як пояснює Катерина Крук, керівниця з питань публічної політики щодо України у Facebook:

«Ми усвідомлюємо, що багато проблем, з якими стикаються сьогодні підприємці, не зникнуть одразу, навіть коли будуть зняті обмеження. Щоб допомогти їм пережити цей складний час, ми хочемо допомогти їм використати потенціал онлайну та безкоштовних інструментів Facebook і Instagram. Ми прагнемо охопити якомога більше малих і середніх підприємств корисними знаннями».

Окрім тренінгів, платформа включатиме низку відео- та письмового контенту, спрямованих на те, щоб допомогти підприємцям бути краще підготовленими до цифрової трансформації.

Джерело https://thedigital.gov.ua/