-->

Burger King змінить логотип і візуальний стиль вперше за 20 років

Новий логотип схожий на версію 1969-1999 років, коли в ньому ще не було зігнутої синьої лінії.

Burger King проведе ребрендинг: змінить логотип і візуальний стиль бренду по всьому світу, повідомив vc.ru представник компанії. Мережа змінює дизайн вперше за 20 років, зазначив він.

логотип Burger King

Новий логотип схожий на версію 1969-1999 років, коли в ньому ще не було зігнутої синьої лінії. Однак тепер він став більш адаптивним для digital-формату, зазначив представник Burger King. «Новий мінімалістичний стиль органічно вписується в еволюцію бренду, але при цьому віддає данину поваги багаторічної концепції: впевненому, простому і веселого» дизайну, - заявили в компанії.


Редизайн зачепить також упаковки, меню, уніформи співробітників, соцмережі, маркетингову стратегію і дизайн інтерєру та екстерєру ресторанів. У плановій рекламнії кампанії з'являться реальні співробітники Burger King.Новий шрифт називається «Вогонь» і натхненний «округлими, соковитими і смачними» стравами мережі, приготованими на вогні, пояснив представник Burger King.

Крім логотипу, на новій упаковці з'являться ілюстрації інгредієнтів.У розробці ребрендингу брала участь креативна компанія Jones Knowles Ritchie (JKR). Деякі зміни компанія проведе на початку 2021 року.