-->

Розбираємось як влаштований SweatCoin: безкоштовна програма, яка дарує токени за прогулянки

 Огляд sweatcoin Incrypted | У цій статті:

  Програми Move-to-Earn стали хайповим крипто-тренд цієї весни. Ще б пак, адже вони дарують токени просто за щоденну активність — прогулянки чи біг. Але великий ажіотаж призвів і до захмарних цін. Наприклад, щоб почати грати в топової М2Е грі STEPN, потрібно купувати NFT-кросівки, а їх ціни на даний момент стартують від 16 BNB або 13 SOL (ціни в цих мережах сильно відрізняються), а взуттєві коробки з новими кросівками ще дорожчі.

  Сьогодні ми розповімо про проект, до якого можна зайти без вкладень. Це британський стартап Sweatcoin.

  Що таке Sweatcoin

  Слово "Sweatcoin" перекладається як "монети поту". Тож принцип гри зрозумілий — ми заробляємо токени за кроки та біг.

  Цю програму вже завантажили понад 75 мільйонів користувачів, вона потрапила в тренди App Store у багатьох країнах (зокрема і в Україні).

  Проект отримав крутих інвесторів та партнерів: NEAR Foundation, Justin Kan (засновник Twitch), Sandeep Nailwal (засновник Polygon), Spartan, OKEx.

  Як працює SweatCoin?

  Програма використовує модуль GPS у телефоні та працює у фоновому режимі. Тому всі наші рухи відстежуються та записуються.

  SweatCoin

  • За кожні 1000 кроків програма нараховує 1 монету Sweat Coin.
  • За день можна заробити максимум 10 сувоїв - для цього потрібно пройти або пробігти 10 000 кроків (близько 5 км).
  • Щодня програма відкриває 20-хвилинний буст. За цей період наші кроки подвоюються.
  • Зароблені монети нараховуються на внутрішній гаманець у додатку. Також раз на тиждень компанія надсилає листа з детальною статистикою за зробленими кроками і дає поради, як заробити більше світоконів.
  • Влітку компанія Sweat Foundation проведе випуск токена (TGE) та обміняє наші зароблені сувоїни на токени SWEAT.
  • Програма буде працювати на блокчейні NEAR, гаманець якого потрібно буде підключити до програми.
  • Також після емісії монети SWEAT можна буде обмінювати на інші криптовалюти та фіат. У додатку з'явиться фармінг та стейкінг, а токен придбає додаткове ютіліті.
  • На сьогоднішній день економіка програми працює за рахунок реклами, підписок та спонсорських брендів, товари яких можна купувати за віртуальну валюту програми.

  Поточний план токеноміки можна почитати в witepaper, хоча детальної інформації поки що не багато, варто очікувати новин та оновлень від проекту вже в найближчі пару місяців.

  Чи можна зараз щось купити за сувоїни?

  Так, у додатку є вбудований магазин, де ми можемо обміняти Sweatcoins на товари, які навчають курси чи сертифікати (наприклад, сертифікат на Amazon). Серед доступних товарів є навіть Apple Air-tag за ціною 2000 сувоїв.

  Вартість токенів Sweatcoin

  Як ми вже писали, компанія ще не випустила токени. Але можна приблизно порахувати їхній курс, орієнтуючись на товари та ціни у вбудованому магазині. Нині тут курс $0,05.

  Після емісії токенів (TGE) курс зміниться і визначатиметься балансом попиту та пропозиції на ринку.

  Як почати користуватися

  Програма працює як звичайний фітнес-трекер, тому складнощів бути не повинно.

  1. Зайдіть на офіційний сайт, натисніть Download App і завантажте програму для вашого пристрою.
  2. Зареєструйтесь у додатку.
  3. У налаштуваннях дайте дозвіл на відстеження вашої активності та показ повідомлень.
  4. Ходіть, бігайте та заробляйте SWEAT.
  5. NEAR Wallet для токенів SWEAT буде доступний користувачам ближче до запуску самого токена.
  На даний момент програма працює тільки англійською мовою. Але інтерфейс дуже простий та інтуїтивно зрозумілий. А ще ви можете додавати своїх друзів та бачити хто скільки кроків зробив.

  У бюджетних смартфонів на базі андроїд трапляються проблеми з роботою програми у фоновому режимі, пов'язані з енергозберігаючим софтом смартфона. Для коректної роботи користувачеві доведеться пожертвувати зарядом батареї та прибрати в налаштуваннях телефону функції, які блокують роботу програми.

  Як заробляти токени по максимуму

  Sweatcoin пропонує кілька способів заробити більше токенів:

  Окрім щоденного бусту, ми можемо заробляти монети за перегляд партнерської реклами. У день програма запропонує 3 перегляди, розмір нагороди буває різним. У середньому за перегляд трьох роликів можна отримати 2-3 токені.

  Другий варіант – партнерська програма. За кожного запрошеного користувача програма сплачує 5 сувоїв.

  А можна зробити інакше. Sweatcoin пропонує Premium-підписку, зараз вона коштує 4,99 $ на місяць або 24,99 $ за рік. Преміум дає такі переваги:

  • Подвоює кількість всіх кроків (тобто буст працює постійно, а не 20 хвилин на день);
  • немає лімітів на кількість зароблених токенів на день;
  • ексклюзивні товари у магазині
  • персональні аватарки у профілі;
  Швидше за все, після випуску токенів VIP-користувачі отримають додаткові «плюшки», аірдропи та ін.

  І останній спосіб збільшити заробіток – це брати участь у челенджах та акціях спільноти. Вони відкриваються за вкладкою Challenges. Якщо ви впораєтеся із викликом (наприклад, зробите 250 000 кроків на місяць), то отримаєте нагороду. Знову ж таки, активним учасникам у майбутньому можна буде розраховувати на аірдропи.

  Чи буде проект успішним

  Чи повторить Sweatcoin успіх інших навколокриптових трендів? Час покаже, але ми вже бачимо серйозну підтримку NEAR Protocol та топових інвесторів. Додаток якісний, і команда активно проводить маркетингову компанію. Так що вони мають всі шанси стати топовим М2Е додатком.

  SweatCoin

  Цей проект чудово підійде новачкам. Завдяки простому дизайну їм буде простіше вникнути у правила та впровадитись у світ криптовалют. Додаток точно буде корисним у плані здоров'я, адже змусить стати з дивана і почати частіше рухатися. А безкоштовні токени стануть приємним доповненням до наших прогулянок.

  Sweatcoin та Україна

  Додаток має розділ донатів, де спільно з благодійними організаціями збираються кошти нужденним. Вже є одна успішно завершена компанія. Наразі Sweatcoin збирає гроші для українських переселенців, які постраждали від війни. Мінімальна сума пожертв – 5 монет.

  Sweatcoin та Україна
  Ukraine Emergency Response with Partners.